Privaatsuspoliitika

Appamada OÜ veebipood kaitseb klientide ja kasutajate privaatsust. Kasutades Appamada.ee veebipoodi nõustute Te käesoleva Privaatsuspoliitikaga. Appamada OÜ jätab endale õiguse vajadusel Privaatsuspoliitikat muuta.

  1. E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid Kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele. Appamada OÜ võib vajadusel avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Appamada OÜ’le  teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Sellisteks kolmandateks osapoolteks on e-poes müüdavate kaupade tarnijad, kohaletoimetajad, veebilehe hooldajad ja turundus.
  2. Te saate anda Appamada OÜ’le õiguse kasutada talletatud teavet ka reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks. Kasutajal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik tellimuse täitmiseks. Kasutaja nõudmisel kustutab Appamada OÜ kasutaja kõik andmed.
  3. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Kaupmehel puudub ligipääs kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.