Appamada veebipood sündis soovist pakkuda ka Eestis võimalust osta veganjalatseid.

Appamada on Londoni veganjalatsite brändi Wills London ametlik esindaja. Wills pakub laia valikut nii meestele kui ka naistele ja igaüks leiab siit endale meelepärase jalavarju.

Alustame väikselt, unistame suurelt - ehk alustame veebipoega ja Eestis on kohapeal olemas enamlevinud mudelid ja suurused.
Plaanime osaleda veganüritustel, et saaks ka oma käega katsuda ja jalga proovida.

Andke teada kui tekib küsimusi või saan kuidagi abiks olla!

Helen Rea
helen@appamada.ee
tel 5515016

Mida tähendab Appamada?

See on budismis kasutatav väljend.

Appamada ehk neli mõõtmatut on:
1. metta - siiras heasoovlikkus, südamlik sõbralikkus, isetu armastus,
2. karuna - kaastunne,
3. mudita - kaasaelav rõõm ja
4. uppekkha - võrdne suhtumine, tasakaalukas suhtumine, meelerahu.

Neli mõõtmatut (paali k. appamada) on mõõtmatud selle poolest, et siira heasoovlikkuse, kaastunde, kaasaelava rõõmu või võrdse suhtumise ulatusele või väljale ei ole piire.

„Appamada” on teadlikkus, mis teeb selget vahet ebakõlbeliste ja kõlbeliste kavatsuste või meeleseisundite vahel. „Appamada” ütleb, milline tegu loob positiivse karma ja milline loob negatiivse karma.

Allikas: www.budakoda.ee

Mis bränd on Wills London?

Wills London on veganjalatsite kaubamärk, mille looja on William Green.
Ta hakkas tootma Willse, et pakkuda looma- ja inimsõbralikke jalatseid tänavamoe stiilis ja hindadega.
Tema unistus on ühendada tavalised inimesed ja eetiliselt toodetud veganjalatsid. Wills on viimane mood õiglase hinna eest, sealjuures loomi ja inimesi kahjustamata. Kesiganes Sa oled või kuhuiganes oma eluga liigud, Wills on Sinu jaoks olemas, kui tahad teha positiivse valiku.
Kõik tooted on loomse tooraine vabad ning nende tegijatele makstakse Euroopas kehtivate seaduste järgi. Wills on tõepoolest looma- ja inimesesõbralik ettevõte. Willsi kaasaegsed disainid peegeldavad tänavamoodi ja mahuvad nelja aastaaega, mis annab Sulle võimaluse aastaajale vastavalt valida. Wills tähendab kvaliteeti.
Tooted on loodud mikrofiibrist, mis paistab ja tundub katsudes nagu nahk ning hingab ja talub vett nagu nahk. Wills usub, et hästi tehtud asja ostmine säästab raha, annab midagi hingele ja on parem keskkonnale. Wills London jalatsid sulatavad piirid tänavamoe ja eetiliselt elatava elu vahel.
wills-vegan-shoes.com