Kuidas osta?
* Vaata ringi veebipoes ja vali välja meelepärased jalanõud, lisa need ostukorvi, vali sobiv transport ning mine kassasse.
* Loo kasutajakonto või logi sisse, vali maksemeetod ja esita tellimus
* Sind suunatakse maksmise lehele, peale maksmist turvalises Maksekeskuse keskkonnas, vajuta nuppu Tagasi kaupmehe juurde
* Sinu e-mailile tuleb kinnitus tellimuse kohta ja me hakkame sellega tegelema
Kui toodet ei ole laos?
* Kõiki järeltellimuses olevaid saapaid ja kingi saab tellida samuti siitsamast veebipoest ja tarneajad on orienteeruvalt 8-12 päeva.
* Juhul kui tootjal on Sinu poolt tellitud kaubale pikem tarneaeg, siis teavitame Sind sellest ja saad otsustada, kas see tarneaeg sobib või soovid oma tellimust tühistada või muuta.
Kaupade transport
* Sinu poolt tellitud kaubad transporditakse vastavalt valitud meetodile kas Omniva kulleriga soovitud aadressile või Sinu poolt valitud pakiautomaati
* Laos oleva kauba tarneaeg on üldjuhul 1-3 tööpäeva
* Järeltellimuses olevaid saapaid ja kingi saab tellida samuti siitsamast veebipoest ja tarneajad on orienteeruvalt 8-12 päeva.
Kui toode ei sobi mulle ja tahan seda tagastada?
* Kui kaupa kätte saades avastad, et toode ei sobi sulle, siis saad selle meile tagastada
* Anna palun oma tagastussoovist teada aadressil helen@appamada.ee
* Kauba saad tagastada nii Omniva pakiautomaadi kui ka postkontori kaudu aadressile:
Appamada OÜ
Pirita postkontor
Rummu tee 4
11911 Tallinn
* Lisa tagastatava toote pakki tagastusvorm
* Tagastatav toode peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Kasutatud toote eest me raha tagasi maksta ei saa
* Juhul kui me oleme saatnud sulle kogemata vale toote, siis tagastamiskulud kannab Appamada. Teavita meid palun sellest  aadressil helen@appamada.ee ja me anname edasised juhised
* Tagastame sulle tasutud summa niipea kui võimalik, kuid hiljemalt 14 päeva jooksul
Kas ma saan veganjalatseid enne ostmist jalga proovida?
* Hetkel tegutseme vaid veebipoena ja kauplus puudub, kuid plaanis on aeg-ajalt teha üritusi kus saab jalanõusid katsuda ja proovida
* Jälgi infot meie kodulehel ja Facebookis
Kuidas jalanõusid hooldada?
Wills veganjalatsid on valmistatud kvaliteetsest mikrofiibrist, mis on vetthülgav ja hingav materjal. Sa ei pea kasutama erilisi hooldusvahendeid, et neid hoida.
Kunstnahast mikrofiiber kingade hooldamiseks puhasta neid sooja seebiveega niisutatud lapiga. Sa võid lisada läiget või värvi tavaliste kingahooldusvahenditega vastavalt nende vahendite kasutusjuhendile.
Samsskunstnahast toodete hooldamisel oota kuni kingad on kuivanud ja siis harja samsiharjaga või tavalise jalanõude hooldamiseks mõeldud harjaga. Ekstreemsematel juhtudel võid kasutada sooja seebiveega niisutatud lappi. Ära muretse, kunstsamss ei jäta peale sellist töötlust plekke nagu tavaline samssnahk.